Mieszkania deweloperskie

Osiedle będą tworzyć trzy budynki (oznaczone literami: 8B, 8C i 8D, wymieniając począwszy od strony ulicy Przy Bażantarni) o zróżnicowanej wysokości – od 5 do 9 pięter, w których łącznie znajdzie się ok. 214 mieszkań.

Ich oferta jest bardzo różnorodna – od niewielkich kawalerek po przestronne, cztero– i pięciopokojowe, w tym dwupoziomowe, lokale. Wszystkie wyposażone są w balkony lub tarasy, te spośród nich, które położone są na parterach, mają dostęp do ogródków o powierzchniach nawet do 195 m2. Parter budynku „B”, położonego najbliżej ulicy, przeznaczony jest w znacznej mierze na lokale usługowe.

Wjazd do garażu podziemnego znajduje się od wschodniej strony Osiedla, bezpośrednio z ulicy Przy Bażantarni. Do każdego mieszkania zapewniamy miejsce postojowe oraz komórkę lokatorską, zlokalizowane one będą w garażu podziemnym. Istnieje możliwość dokupienia drugiego miejsca do parkowania.

Budynki wyposażone będą w windy oraz pomieszczenia do przechowywania wózków i rowerów, do dyspozycji najmłodszych mieszkańców będzie plac zabaw. Osiedle będzie przystosowane do monitoringu i ochrony, mieszkania posiadać będą wideofony, a lokale położone na parterze będą mieć okna antywłamaniowe.

Lokale oddawane będą jako mieszkania deweloperskie (bez elementów wykończeniowych), przy czym istnieje możliwość zlecenia wykończenia mieszkania „pod klucz”. Wraz z nimi sprzedajemy prawo własności gruntu (co oznacza brak wysokich opłat za wieczyste użytkowanie gruntu).

Całe osiedle powstanie w jednym etapie, dzięki czemu nasi klienci unikną uciążliwości toczących się po sąsiedzku ciężkich prac budowlanych, a w momencie jego zasiedlania cała infrastruktura i zagospodarowanie terenu inwestycji będą ukończone i oddane do dyspozycji mieszkańcom. Wpłaty klientów gromadzone będą na indywidualnych rachunkach powierniczych prowadzonych przez bank współfinansujący budowę inwestycji. Oferujemy płatność w systemie 10/90, więc zasadniczą część ceny kupujący mieszkanie wnoszą po zakończeniu prac budowlanych.

arrow_to_botrom

Dlaczego warto:

benefit

Własność gruntu

benefit

Drewniane okna

benefit

Komórki lokatorskie i miejsca postojowe do każdego mieszkania

benefit

Wysokość mieszkań 267-282m

benefit

Wideofony

benefit

Lokalizacja przy ulicy o niewielkim natężeniu ruchu

benefit

8 min. do stacji metra Natolin

benefit

Monitoring

benefit

Okna antywłamaniowe i refleksyjne w mieszkaniach na parterach