LOKALIZACJA

Wybierz interesujące cię obiekty, aby wyświetlić je na mapie

Miejsca postojowe dla samochodów i motorów na sprzedaż przy Bażantarni na Ursynowie!

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

okolica

Poszukując miejsca na kolejną inwestycję mieszkaniową, natknęliśmy się na miejsce, które nas zauroczyło. Znajduje się ono na Natolinie przy ul. Przy Bażantarni nr 8, obok parku o takiej samej nazwie – latem popularnego miejsca piknikowania i odpoczynku Ursynowian.

W najbliższym sąsiedztwie Osiedla znajdują się także: szkoła podstawowa, przedszkole, budynki mieszkalne wielorodzinne ze sklepami spożywczymi w parterze oraz kościół. Do przystanku autobusowego jest ok. 300 metrów, do stacji metra Natolin – 700 metrów. Wzdłuż Osiedla przebiega ścieżka rowerowa prowadząca m.in. do Lasu Kabackiego. Na terenie Parku stworzono duży i bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych.

Atrakcyjna lokalizacja to także pełna dostępność infrastruktury miejskiej – w okolicy znajduje się szereg punktów usługowych i handlowych (w tym galeria handlowa i nowoczesne, wielosalowe kino), urokliwe kawiarnie i pizzerie, szkoły językowe i tańca czy też różnorodne obiekty i usługi sportowe, wymieniając tylko przykładowo usytuowane w pobliżu Osiedla: boisko do piłki nożnej, korty tenisowe i park linowy Ju-huu.

Ogromną zaletą tego miejsca jest fakt – że mimo dostępności wszystkich tych udogodnień – sama ulica Przy Bażantarni pozostaje stosunkowo spokojna, nieobciążona uciążliwym ruchem samochodowym.