LOKALE USŁUGOWE

Lokal usługowy na Ursynowie to idealne miejsce na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Oferujemy Państwu wyjątkowy lokal komercyjny przy ul. Przy Bażantarni 8 w dzielnicy Ursynów. Dzięki świetnej lokalizacji miejsce to idealnie sprawdzi się zarówno w charakterze lokalu usługowego, jak i jako sklep. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się ze szczegółowym opisem miejsca.

Lokal komercyjny na Ursynowie

Inwestycja Przy Bażantarni na warszawskim Ursynowie charakteryzuje się tym, że zarówno całe osiedle, jak i wszystkie okoliczne lokale usługowe powstają w jednym etapie. Pozwala to na uniknięcie prac budowlanych w bliskim sąsiedztwie, które mogą negatywnie wpływać na liczbę klientów. Lokal Przy Bażantarni 8 to idealne miejsce dla osób, które chcą otworzyć swój punkt usługowy na Ursynowie. Dzięki dużej powierzchni oraz obecności pomieszczeń socjalnych istnieje możliwość otwarcia tu:

 • gabinetu fryzjerskiego lub kosmetycznego,
 • gabinetu lekarskiego/dentystycznego,
 • punktu ubezpieczeń,
 • biura podróży,
 • punktu gastronomicznego, np. kawiarni, cukierni,
 • sklepu z dowolnej branży
 • i innych punktów usługowych, niezbędnych na nowopowstałych osiedlach.

Lokal usługowy na Ursynowie przy ul. Przy Bażantarni 8 to ostatnia szansa na rozpoczęcie działalności w tej okolicy. Lokal usługowy nr 3 jest bowiem jedynym lokalem na sprzedaż spośród sześciu sąsiadujących. Warto zatem szybko podjąć decyzję i kupić lokal komercyjny na Ursynowie.

Dane techniczne

Lokal usługowy o powierzchni 186 m² i wysokości 300 cm to miejsce idealne do świadczenia różnego rodzaju usług.

Do jego wykonania użyto najwyższej jakości materiałów budowlanych, dzięki czemu nabywca będzie mógł cieszyć się lokalem w świetnej kondycji przez długi czas. Miejsce zostało wyposażone w zewnętrzne drzwi aluminiowe w systemie fasadowym. Ściany wydzieleń między lokalowych i korytarzowych zostały wypełnione bloczkami kamienno-piaskowymi lub pustakami ceramicznymi. W czasie budowy użyto także ścian konstrukcyjnych żelbetonowych oraz słupów żelbetonowych.

Podłoże posadzki w lokalu to jastrych cementowy zatarty na gładko. Wykończenie podłogi pozostawiamy w zakresie nabywcy lokalu. Wewnętrzne drzwi to drzwi antywłamaniowe o odporności ogniowej EI60. Zostały wyposażone w samozamykacz. W lokalu odnajdziemy następujące instalacje:

 • instalacja wentylacji bytowej  nawiewno-wywiewna; intensywność wymiany na poziomie 5w/h –wentylatory i montaż po stronie Kupującego/Najemcy. Powietrze świeże do lokali dostarczane z indywidualnych czerpni ściennych,
 • instalacja centralnego ogrzewania  z tworzyw sztucznych w izolacji termicznej z pianki PE w systemie  trójnikowym, rury rozprowadzane w warstwach podbudowy posadzki, podejścia do grzejników ze ściany lub z podłogi przy ścianach między lokalowych i konstrukcyjnych, grzejniki białe płytowe gładkie z zaworami termostatycznymi, w łazienkach grzejnik rurowy drabinkowy – podejście ze ściany,
 • instalacja ciepłej wody użytkowej i wody zimnej – z tworzyw sztucznych, rozprowadzane do miejsca usytuowania przyboru w warstwach podbudowy posadzki oraz płytkich bruzdach, w przypadku ścian żelbetowych instalacje prowadzone po wierzchu. Instalacje należy wykonać wg projektów wykonawczych dostarczonych przez najemcę,
 • instalacja kanalizacji – z PP,
 • instalacja elektryczna – podtynkowa, miedziana, z zabezpieczeniem antyporażeniowym, tablica (TU) wyposażona w zabezpieczenia obwodów odbiorczych – wyłączniki nadmiarowo-prądowe i wyłączniki ochronne różnicowo-prądowe. Tablice wnękowe lub natynkowe zlokalizowane na zapleczu usługi.

Wraz z lokalem sprzedajemy także prawo własności gruntu. Oznacza to, że nabywca jest będzie zwolniony z bardzo wysokich opłat za wieczyste użytkowanie gruntu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Lokal Przy Bażantarni 8 to ostatnia szansa na rozpoczęcie działalności na nowym ursynowskim osiedlu!

Numer Budynek Piętro Powierzchnia Rzut Cena
Usługa 1 B 0 102,96 m² - Sprzedane
Usługa 2 B 0 109,59 m² - Sprzedane
Usługa 3 B 0 186,02 m² 1652760 zł netto
Usługa 4 B 0 173,57 m² - Sprzedane
Usługa 5 B 0 71,99 m² - Sprzedane
Usługa 6 B 0 242,07 m² - Sprzedane