INWESTOR

Budowa inwestycji Przy Bażantarni jest efektem współpracy dwóch prężnie rozwijających się deweloperów, posiadających wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości mieszkaniowych: Volumetric Polska Sp. z o.o. oraz odnoszącego liczne sukcesy przedsiębiorcy Roberta Klocha.

Spółka Volumetric, będąca częścią hiszpańskiej grupy Volumetric SL, zrealizowała dotychczas w Warszawie i okolicach sześć osiedli mieszkaniowych, kolejne dwie są w trakcie realizacji i stale pracuje nad kolejnymi przedsięwzięciami w tym obszarze.

Robert Kloch reprezentujący RK INVESTMENT w swoim portfolio posiada wiele zakończonych inwestycji w stolicy, a także prestiżową budowę na wybrzeżu naszego kraju, w Juracie.

Partnerzy ci połączyli swoje siły, tworząc spółkę Przy Bażantarni Sp. z o.o. S.k. Celem wspólnych działań, oprócz sukcesu komercyjnego, jest wykorzystanie niewątpliwego potencjału posiadanej nieruchomości poprzez stworzenie na warszawskim Ursynowie projektu mieszkalnego, który swoją estetyką i funkcjonalnością doskonale wpisze się w charakter tej dzielnicy.

logo_rk
logo_volumetric